امروز سه شنبه 26 تیر 1403 http://ekavosh.cloob24.com
0

حذف پیغام آزاردهنده Windows Genuine Advantage Notifications ویندوز XP

بنا به درخواست دوستان لینک دانلود بروزرسانی گردید

همان طور که مطلعید، مایکروسافت بعد از سرویس پک دوم ویندوز ایکس پی، ابزاری را با با نام Windows Genuine Advantage Notifications (ابزار اطلاع رسانی مزیتهای ویندوز اصل)به ویندوز XP افزود.

وظیفه اصلی این ابزار تشخیص نسخه کپی غیر مجاز ویندوز و اعلام آن به کاربر است که این کار با ظاهر شدن یک پیام انجام می گیرد.

هنگامی که یک کاربر ویندوز تقلبی وارد سیستم می شود پیامی با این مضمون ” به نظر میرسد که شما قربانی دزدی نرم افزار شده اید. مایکروسافت کپی ویندوز موجود در کامپیوتر شما را اصل نمیداند.” دریافت می کند.

در ابتدای این پیام چنین گفته شده است که “این اخطار تا زمانی که در کامپیوتر شما از ویندوز اصل استفاده شود، همچنان نمایش داده خواهد شد.” پیام مشابهی هم در فواصل مختلف به صورت پاپ – آپ از قسمت Tray درWindows taskbar بیرون می آید.

اگر کاربری بخواهد این اخطار را نادیده بگیرد- در اولین اخطار، دگمه ای با این شرح: “مشکل مرا بعدآ حل کن” در نظر گرفته شده است که موجب بسته شدن پنجره اخطار می شود – ویندوز یک بنر دائمی در قسمت پایین صفحه باز می کند که همان اخطار قبلی در آن نوشته شده است.

تمام این پیامها به وب سایتی منتهی می شوند که مایکروسافت در آن مزایای ویندوز اصل را اعلام می کند و به شرح مجدد پیشنهاداتی می پردازد که مدتی قبل درباره نسخه های رایگان یا با تخفیف ویندوز XP معمولی و حرفه ای ارایه داده بود.

اگر شما هم یک رایانه متصل به اینترنت داشته باشید و از قضا اقدام به آپدیت کردن ویندوز ایکس پی خود نموده باشید (و یا در صورت روشن بودن اتوماتیک آپدیت ویندوز که به صورت اتوماتیک فایلهای آپدیت را از اینترنت دریافت می کند)حتما با پیغام های آزاردهنده این ابزار برخورد داشته اید. (با توجه به ویندوزهای غیراصل که از آنها استفاده می کنیم)

دوستانی رو میشناسم که برای همین مشکل مجبور به نصب دوباره ویندوز شده اند!

اما تاکنون برای این مشکل دنبال راه چاره بوده اید؟

» اینبار قصد معرفی یک نرم افزار کوچک و رایگان 8 کیلوبایتی! را داریم که تنها با اجرای آن و یکبار Restart ویندوز تمامی مشکلات و پیغام های آزاردهنده را حذف خواهد کرد! و نیازی به انجام هیچ کار دیگری ندارید …

به همین راحتی …

» دریافت نرم افزار Remove WGA 1.2

حجم: تنها 8 کیلوبایت!

فکر می کنم دوستانی که تاکنون این مشکل گریبانگیرشان شده است هیچ گاه فکر نمی کردند به همین راحتی و تنها با اجرای یک فایل کوچک 8 کیلوبایتی مشکل به طور کامل حل شود.

 

 
تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه